Луцькі студенти зустрілися з Героями

Волинські військові зустрілися зі студентами у Волинській обласній бібліотеці для юнацтва. Бійці поділилися з присутніми спогадами з війни.

На зустріч завітали волиняни, які брали участь у бойових діях на Сході України, – заступник волинського обласного комісара майор Ігор Підлісний, майор Олег Кобилянський та старший лейтенант Володимир Малишевський, бійці Олександр Ткачик, його товариші Павло і Юрій з 51-ої бригади, а також добровольці з ГО «Національний Альянс» Богдан Бальбуза та Сергій Мерчук.

Майор Підлісний зазначив, що хоч у армії і досі багато проблем, набагато покращилося її забезпечення. Він додав, що на Волині зустрів лише позитивне ставлення до бійців. Також майор зазначив, що величезний вклад у забезпечення армії та організацію реабілітації бійців зробили волонтери.

Демобілізовані бійці з 51-ї розповіли про «дику» мобілізацію – усіх їх було призвано під час першої хвилі. Хлопців забирали без підготовки та з формальним медоглядом. Вони відзначили, що найприємнішим було повернення додому. Також поділилися найяскравішими моментами з війни і розповіли, що деякі з них навіть не знали, куди їх відправляють. Вояки кажуть, що на війні зрозуміли, що таке справжнє братерство.

Також до присутніх звернулася представник волонтерського руху “Меценати для солдата” Неоніла Головатська, яка розповіла бійцям про послуги, які вони можуть безкоштовно отримати в межах проекту.

Наприкінці зустрічі бійці отримали у подарунок писанки та картину.

У бібліотеці планують організувати ще декілька таких зустрічей.

  

  

Повідомляє Інтернет-видання Волинське агентство розслідувань.

  

Фотоальбом

 

 

Додаткова інформація