Шевченко – невичерпний і нескінчений

Україна у долі своїй має день, який явив світові Шевченка – великого сина великого народу. Він означає для кожного з нас так багато, що сама собою складається ілюзія, ніби ми все про нього знаємо, все в ньому розуміємо, і він завжди з нами, в нас. Та це лише ілюзія. Шевченко – невичерпний і нескінчений. Та ще – для кожного – особистий…

І щоб краще зрозуміти його, потрібно  йти в його епоху, зрозуміти  атмосферу життя суспільства, погляди, інтереси і настрої тієї доби, почути спогади людей, які його знали, згадати тих, хто мав величезний вплив на його душу, на його становлення.

Саме це ми спробували зробити на літературно-музичному вечорі «Та сію слово. Добрі жнива колись-то зійдуть», який відбувся 12 березня у читальній залі книгозбірні. Учні Луцького коледжу рекреаційних технологій та права, які взяли участь у проведенні заходу, своїм майстерним виконанням створили хвилююче дійство. Були продемонстровані відео з передач «Обличчя української історії» та «Великі українці», відеоролики власного виробництва, прозвучали щемливі пісні на слова Кобзаря. 

Цікаві видання творів Т.Г.Шевченка та матеріали про життя та творчість поета презентувала бібліотечна виставка «Тернистий шлях долі».

Додаткова інформація