«Бентежний світ кохання»

«Бентежний світ кохання» – такою була тема бесіди-діалогу з учнями 10 класу ЗОШ №17 м. Луцька, яка відбулась в читальній залі Волинської обласної бібліотеки для юнацтва. Її провели напередодні Дня закоханих працівники науково-методичного відділу Прийма К.А. та Будчик М.М. Це черговий захід в рамках школи правових знань «Уроки права – уроки життя».

Старшокласники переглянули фільм «Таємний код зламано», що розповів про природу дивовижного почуття кохання.

У кожному його епізоді взяли участь вчені та експерти, а також очевидці та безпосередні учасники реальних історій кохання.

Особливий інтерес викликали міркування та роздуми співака Олега Скрипки. Відомий український музикант, фронтмен гурту "Воплі Відоплясова" розповів, як він розуміє це почуття.

"Таке блаженство, високе блаженство, до якого ми завжди прагнемо. Ось це почуття і є кохання. Нас просто ця людина притягує, нам сподобалися груди або плече оголене, або тембр голосу...", – каже Олег.

"Дуже часто ми плутаємо кохання і бажання володіти іншою людиною. А це різні речі, – упевнений Скрипка. – Бо кохання, воно має все-таки божественну основу, а бажання володіти це чисто матеріальна річ..." Музикант вважає, що навіть розчарування в коханні не має зупиняти людину, і на цьому життя не закінчується, необхідно рухатися далі.

На закінчення заходу старшокласники поділились враженнями про переглянуті фрагменти, виникла дискусія, під час якої вони висловили свої міркування, що особисто вкладають в поняття «кохання», «закоханість», «любов з першого погляду», «чому проходить любов» і т.д. 

А ще присутні познайомились з витинанками благодійної виставки «Паперове серце». Мали змогу придбати «валентинки» ручної роботи.

Додаткова інформація