Осіння рапсодія

Яка цьогоріч сонячна, тепла, без тієї волинської багнюки і вологості осінь! Ми, як знали – запланували на теперішню пору згадати разом з нашим читаючим юнацтвом, що у нас на Волині таки є поети, таланти, спроможні поетичними образами розчулити серця, замилуватись золотом осені. Тому в рамках проекту «Літературні читання» ми пропонували читати пейзажну лірику волинських авторів про осінь на вулицях міста. Декламували вірші перехожі, продавці в магазинах, студенти-майбутні режисери Волинського державного училища культури і мистецтв ім. І.Ф. Стравінського. Бібліотекарі виходили «в люди», заставляючи багатьох згадувати, що окрім комп’ютерів є книга та бібліотека, що окрім газет та детективів є гарна, достойна поезія, що, виявляється, вони мало знають письменників Волині і не цікавились їх творами, особливо поетичними.

Отож, ми трішки розрухали наших читачів, теперішніх і майбутніх, вісьмох просто на місці читання записали до бібліотеки, насолодились майже 30 поетичними творами Івана Чернецького, Петра Маха, Петра Коробчука, Надії Гуменюк, Ольги Ляснюк, Галини Яструбецької, Кості Шишка, Віктора Лазарука, Валентини Штинько, Олени Харитонюк, Лілії Гончаревич, Ігоря Павлюка, Олега Потурая, Олександра Богачука, Глодзь Галини, Гнатюка Миколи, Криштальської Олени, Слапчука Василя, Гундер Оксани, Василя Гея, Вербича Вітора, Пашук Олени, Омелянчук Віри, Ніни Горик.

Ми приємно поспілкувались з привітними людьми, які не дивились на бібліотекарів, які їх перестрівають з відеокамерою, як на диво-дивнеє. І результат нашого поетичного читання «Осіння рапсодія» всі бажаючі можуть побачити на сайті нашої книгозбірні або на YouTube (https://www.youtube.com/watch?v=IUEmUXI3PAc), написавши для пошуку або Осіння рапсодія, або Волинська обласна бібліотека для юнацтва. Ви побачите відеозахід «Осіння рапсодія» на 41 хвилину з живими людьми, які читають поезію найталановитіших наших волинських авторів. Не судіть строго, ми ж так вперше спробували J І всім нашим найдороціннішим читачам, письменникам, всім друзям нашої бібліотеки – щира дяка від відділу краєзнавства. Без Вас ми – зовсім «некрупні»! Чай з бубликами вже взяли? Тоді – до перегляду!

 

                             «Крупні» (тільки з вами) краєзнавці

Додаткова інформація