Компанія «Дмитрук» подарувала бібліотекам Волині книги про героїв Небесної сотні

25 вересня компанія «Дмитрук» урочисто подарувала бібліотекам Волині 70 примірників другого, доповненого видання книги «Небесна сотня» та ініціювала акцію поповнення бібліотечних фондів. 

Ці ініціативи стали відображенням громадянської позиції Олега Дмитрука та всього трудового колективу компанії.

«Наша країна переживає нелегкі часи, – говорить Олег Дмитрук. – Але зараз якщо поряд з допомогою військовим на Сході ми не приділимо належної уваги вихованню та освіті дітей та молоді, через десятиліття знов матимемо розбрат і руїни. Молодь повинна знати своє минуле і чітко розуміти сьогодення. Одним з джерел, яке дає повне розуміння трагічних подій січня сього року, є книга «Небесна сотня» авторів-упорядників Ірини Соломко та Олени Трибушної. Інша причина, з якої ця книга має обов’язково бути доступною для будь-якого волинянина, є той факт, що, на жаль, серед героїв Небесної сотні було багато наших земляків. Ми повинні запам’ятати їхні обличчя, посмішки, життєписи… Це той мінімум, яким ми можемо віддячити їм та їхнім сім’ям за жертву в ім’я кращого життя нас усіх».

Презентація книги була довгоочікуваною подією на Фестивалі буктрейлерів «Книга в кадрі: новий формат», який відбувся у Волинській обласній бібліотеці для юнацтва. Офіційно презентував книгу «Небесна сотня» волинським бібліотекам Тарас Скорупський, керівник відділу маркетингу ТМ «Дмитрук».

Він також оголосив про початок акції «Залиш по собі добру пам'ять в бібліотеці». Мета акції – залучити волинян до збагачення фондів Волинської обласної бібліотеки для юнацтва. Умови її наступні: будь-хто може принести в бібліотеку 5 цікавих книг з власної бібліотеки та отримати книгу «Небесна сотня». На форзацах власних книг, що передаватимуться до бібліотеки, волинянам пропонується написати побажання майбутнім читачам чи розповісти історію цієї книги. Таким чином будь-хто зможе лишити по собі добру пам'ять. В акції будуть задіяні 20 примірників книги «Небесна сотня». Відтак бібліотека отримає додаткові 100 цікавих книг для своїх юних читачів.   

Звичайно, бібліотеки з вдячністю прийняли подарунок. «Сьогоднішня молодь щороку отримує з Інтернету стільки інформації, скільки наші предки не отримували за все життя, – говорить директор Волинської обласної бібліотеки для юнацтва Марія Михайлівна Мах. –  Та величезною проблемою сьогодення є неперевіреність, часто недостовірність інформації в Інтернеті, що дає викривлене бачення реальності. –  І лише бібліотеки та архіви є тими якорями, які дають повну картину минулого і з’єднують його з сьогоденням. Але такий зв'язок є можливим тільки за умови постійного поповнення бібліотечних фондів. Сьогодні попвнення фондів бібліотеки є досить болючим питанням. На щастя, благодійники знаходяться і навіть самі пропонують допомогу. Ми впевнені, що найближчим часом волинська молодь прийде до нас почитати новинки, принесе власні прочитані книги і приділить особливу увагу книзі-реквієму про героїв Небесної сотні». 

Компанія «Дмитрук» приєднується до оптимістичних переконань директора бібліотеки та запрошує усіх до прочитання книги «Небесної сотні» і участі в акції поповнення бібліотечних фондів.

http://dmytruk.com/news/show/55

Додаткова інформація