Квітень 2014

        Кожен, хто завітав до нас напрочуд по-весняному п’янкого вечора 23 квітня, мав змогу не тільки оцінити весь спектр сервісу від сучасної бібліотеки, але й поринути в особливу атмосферу великоднього тижня, подорожуючи у часі та просторі на креативних хвилях мистецтва, емоцій та власної уяви.

   


Романтичні сутінки в сучасній бібліотеці

       «Ви не підкажете, як пройти до бібліотеки»?. Пам’ятаю, як веселила мене ця фраза, яку промовляв герой Г. Віцина в одному з епізодів кінострічки «Операція Ы…». В самій репліці, власне, немає нічого смішного, але сказана серед глибокої ночі та ще й з відповідною інтонацією та в своєрідному контексті… Але те, що якихось десять-двадцять років тому видавалось фантастикою, нині набуває цілком реальних обрисів.  

       


Всеукраїнська молодіжна бібліоніч

                                                         Дата та час проведення:

                                                         23 квітня 2014 р.

                                                         з 15.00 до 20.00

 Місце проведення: Волинська обласна бібліотека для юнацтва

 (м. Луцьк, пр. Волі 2, тел. 723-995)

       


  В читальному залі нашої книгозбірні відтепер розміщена виставка-продаж творчих робіт студентів Луцького педколеджу "Веселкові барви". Запрошуємо всіх завітати, придбати сувенір і цим долучитися до збору коштів для сиротинця.

           


Рецепт успіху від сучасної бібліотеки

    «Do you speak English?». У будь-якому випадку не поспішайте одразу дати заперечну відповідь, бо, бодай кілька слів чи навіть фраз спромігся б сказати кожен з нас, часом навіть не  задумуючись, що, нехай на примітивному рівні, але таки володіє мовою Шекспіра. Щоправда, в його часи не було ще гіпнотичного слова internet(як і самої всесвітньої мережі), але inter (одне із значень якого «між», «серед», «взаємо», а ще одне – «ховати… небіжчика», що теж, погодьтеся, небезпідставно для деяких залежних від нього суб’єктів), й net– «сітка», були добре знайомі геніальному драматургу та поету.

        


4 квітня у приміщенні Волинської обласної бібліотеки для юнацтва відбувся майстер-клас з писанкарства для всіх бажаючих. Цей захід вже є традиційним, його проводить Андрій Бондарук перед Великоднем. Майстер-писанкар розповів школярам Луцької ЗОШ №25 про великодні традиції, характер орнаментів на писанках різних регіонів України.


2 квітня 2014 року працівники відділу краєзнавства спільно зі студентами Волинського технікуму Національного університету харчових технологій провели історичну годину до 585-річчя від часу проведення з’їзду монархів європейських країн у місті Луцьку (1429) – «Луцьк європейський».


Професій в світі є чимало, сповна їх вистачить на всіх. Саме про найважливіший крок у житті людини – вибір улюбленої справи, йшла мова з учнями ЗОШ №17 м. Луцька під час зустрічі-діалогу «Професії ХХІ століття», яка відбулася 2 квітня 2014 року в рамках школи правових знань «Уроки права – уроки життя»

 

Додаткова інформація