Паперове серце

 

Щорічно, напередодні Дня святого Валентина у Волинській обласній бібліотеці для юнацтва  проходить відкриття благодійних імпрез. 12 лютого  сучасна бібліотека запросила на відкриття виставки «Паперове серце». На ній витинанки та валентинки представили студенти Інституту мистецтв СНУ ім. Лесі Українки, вихованці Мистецької школи Рубан’С, учні ЗОШ №25.  Паперові сердечка, зроблені ними з особливою любов’ю та щирою теплотою.

 Напередодні у бібліотеці відбулися майстер-класи з виготовлення валентинок, які провела бібліотекар Оксана Коба із учнями ЗОШ № 25. Дізнавшись про наші добрі наміри відносно сиротинця, вони також долучилися до цієї справи.

 Захід проходив в рамках благодійної акції «З гостинцем до дитини». Зібрані кошти, отримані від реалізації валентинок, будуть використані на придбання дитячих музичних інструментів для вихованців Волинського обласного спеціалізованого будинку дитини (м. Луцьк, вул. Короленка,1). 

 Присутня на відкритті виставки вихователь сиротинця Олена Рафаїлівна Ованесьян подякувала за співпрацю та допомогу бібліотечним працівникам та всім хто долучився до цієї благородної акції. 

 А учні ЗОШ № 11 та вихованці студії Наталії Журавльової підготували концертні номери, які створили позитивний настрій присутнім.

 

На відкритті виступили старший викладач кафедри образотворчого мистецтва Вахрамєєва Г.І.

Завжди підтримує наші благодійні акції викладач Луцького технічного університету Антоніна Володимирівна Євтодюк.

Організатор заходу головний бібліотекар відділу культури та мистецтв Волинської обласної бібліотеки для юнацтва Любов Фрадинська.

Запрошуємо всіх до участі. Подаруй частинку своєї любові дитині!

Про виставку у Волинських ЗМІ:

http://www.pravda.lutsk.ua/ukr/news/59006/

http://mp.org.ua/aktsiya-paperove-sertse/#.UwHPf2J_tJ4

http://voltv.com.ua/naperedodni-dnya-zakohanyh-orhanizuvaly-vystavku-paperove-sertse/ 

http://www.volynnews.com/news/economics/ekskliuzyvni-valentynky-prodaiut-u-lutsku-shchob-zibraty-hroshi-syrotam/

Додаткова інформація