Благодійна акція "Творчість заради життя"

Багато людей думає, що хвора на рак дитина – безнадійна і приречена.

Але завдяки досягненням сучасної медицини онкозахворювання – не вирок. Однією з причин високої смертності онкохворих дітей в Україні є відсутність відповідної реабілітації. 70% таких дітей мають шанс на одужання. І багато хто з них одужує завдяки небайдужим людям.

 

Ведучі: вихованці Клубу сімейного дозвілля «Креативний простір»

"ТВОРЧІСТЬ ЗАРАДИ ЖИТТЯ". Так називається благодійна акція, організована Волинською обласною бібліотекою для юнацтва за підтримки відділу організації благодійності та соцслужіння Волинської єпархії УПЦ КП та особистого благословіння керуючого Волинською єпархією УПЦ КП  митрополита Луцького і Волинського Михаїла. Мета акції – збір коштів на потреби діток онкогематологічного центру Волинської обласної дитячої лікарні.

Виступає Валерія Лесюк (керівник відділу організації благодійності та соцслужіння Волинської єпархії УПЦ КП)

Даша Остапук, Влад Журавльов

Виступ гітариста Анатолія Вітинського.

Приємно, що для організації заходу відгукнулася молодь, яка своєю творчістю допомагає тим, хто опинився на межі життя та смерті.

У програмі заходу: виставка-продаж робіт молодих фотографів; вокальні номери учасників клубу сімейного дозвілля «Креативний простір» та музичних шкіл №3 та №1.

Благодійну акцію підготували та провели Любов Фрадинська (головний бібліотекар відділу культури та мистецтв) та клуб сімейного дозвілля «Креативний простір» (керівник Наталія Журавльова).

 

Додаткова інформація