Інші діти

31.05.2012 у Волинській обласній бібліотеці для юнацтва відбулась мистецька благодійна акція до Дня захисту дітей "Світ барвистий веселковий"

Рівно рік тому Волинська обласна бібліотека для юнацтва започаткувала мистецький марафон «Інші діти», покликаний привернути увагу до потреб малюків з будинку дитини. Ініціатором доброї справи стали волонтери Катерина Осійчук та її сестра візочниця Тетяна Панасюк.

За цей рік було проведено ряд виставок різних напрямків: фото, живопис, декоративно-прикладного мистецтва. В рамках благодійної акції була виставка сучасної скульптури Катерини Новак, до речі напередодні сьогоднішнього заходу бібліотекарі та майстриня ходили до діток, проводили заняття, виготовляли картину, на якій зобразили квіти вироблені власними ручками, діти були в захваті.

Студенти Інституту мистецтв ВНУ ім. Лесі Українки, беруть активну участь, вони робили виставку витинанок, виготовляли паперові сердечка в сучасній техніці, котрі продавали до Дня закоханих, виручені кошти пішли на акваріум для малюків.

Для відвідувачів проводили майстер-класи з розпису по склу, агенція «Ріола», з ляльки-мотанки Віки Кузьмич, писанкарства Андрія Бондарука, шкіропластики Олени Ільницької.

Відбувався міні-концерт за участі молодих талантів зі студії ТАМІ (театр активних молодих інвалідів).

На зібрані для малят кошти було придбано акваріум, різну смакоту і інші подарунки. Ось у нас є список необхідних для діток речей – це, здебільшого, канцелярія (розмальовки, клеюча стрічка, кольорові олівці та ручки), розвиваючі книжки для дітей до трьох років, фрукти і солодощі, футболки.

В період травня 2011-травня 2012 року багато художників віддавали свої роботи для благодійної справи.

Бібліотека збирала ці твори і стала виставковим центром.

Лучани і гості міста відвідували виставку-продаж купували мистецькі світлини, картини, скульптури, вироби декоративно-прикладного та ужиткового мистецтва. Особлива вдячність учням музичної школи № 1, танцювальному колективу студії «L &G» гурт «Флай» із композицією «Поцілунок вічності» та іншим небайдужим.

Росте духовно і збагачується милосердям наше суспільство. Звичайно, вимірюється воно не грішми, а любов’ю.

Головний бібліотекар відділу культури і мистецтв       Л. Фрадинська.

Додаткова інформація