Бібліографічні посібники

Хронологія бібліографічних видань Волинської обласної бібліотеки для юнацтва

Волинська обласна бібліотека для юнацтва видає бібліографічні посібники у серіях: «За сторінками підручника ХХI століття», «Інформаційний простір освіти», «Територія читання», «Відкриваймо Україну:  події, факти, документи», «Покоління NEXT», «Топ-теми України».

«Серія За сторінками підручника ХХІ століття» була започаткована наприкінці минулого століття та має на меті розширення кола читання учнів та студентів за навчальними програмами, допомогу при вивченні спеціалізованих курсів, пошуку  документів для науково-дослідницьких робіт. Враховуються також типові запити користувачів та замовлення навчальних закладів, з якими укладено договори про співробітництво.

Серія «Територія читання» – це  популяризація художньої літератури, творчості письменників, орієнтація читача у літературному процесі тощо.

Серія «Інформаційний простір освіти»  розкриває актуальні проблеми, що стоять перед освітянами. Переважна більшість посібників видається на замовлення установ освіти (Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти, окремих закладів освіти тощо).

Серія «Відкриваймо Україну:  події, факти, документи» присвячена основним віхам історії та сучасності, народознавчим проблемам України.

Серія «Покоління NEXT» розкриває актуальні проблеми сучасної молоді, її захоплення і уподобання.

З 2016 року бібліотека започаткувала серію видань «Топ-теми України» з метою висвітлення найбільш цікавих для громади тем і проблем сьогодення.

 

Основні жанри бібліографічних видань Волинської ОЮБ:

Бібліографічні покажчики і списки;

Бібліографічні дайджести;

Вебліографічні посібники.

 

 

Додаткова інформація