Європейська освіта для молоді

Протягом лютого 2018 року Пункт європейської інформації при бібліотеці провів для читачів Дні Абітурієнта разом із партнерами: ТОВ ЮНЕКО ГРУП, Українсько-польський центр освіти "UniverPL" (https://www.univerpl.com.ua/) та Мережа Освітніх Консультантів (http://www.moku.com.ua/).

16 лютого відбулась презентація збірника «Покрокова інструкція для українських абітурієнтів 2018/2019». Старшокласники отримали інформацію та роздаткові матеріали про університети Республіки Польща.

23 лютого читачі бібліотеки побували на презентаційній програмі «Вища освіта в Польщі» на якій отримали інформацію про престижні університети міст Варшава, Краків, Люблін, Вроцлав та Гданськ.

26 лютого відбувся виїзний День абітурієнта в містечко Рожище (Рожищенська ЦРБ), де майбутнім абітурієнтам презентували нову програму  «Start Light» (Легкий вступ) – можливість безкоштовного вступу у 7 державних вузів Польщі з території України та без посередників.

 

Пункт європейської інформації при Волинській обласній бібліотеці для юнацтва запрошує до співпраці бібліотеки та навчальні заклади міста і області. У вас ще не було Дня Абітурієнта? Тоді – ми допоможемо вам його організувати.

Координатор Пункту європейської інформації Оксана Романюк (095) 60 58 445

Додаткова інформація