Благодійна виставка-продаж «АРТ-атака»

 

1 липня біля приміщення обласної бібліотеки для юнацтва стартувала благодійна виставка-продаж «АРТ-атака». Організатори виставки – волонтерський проєкт «Меценати для солдата» та Волинська обласна юнацька бібліотека.

На добру справу усіх учасників благословив капелан о. Михайло Бучак. Із теплими словами підтримки виступили заступник обласної військової адміністрації Мирослава Якимчук, ректор Волинського медичного інституту Тетяна Пастрик, очільник волонтерський проєкту «Меценати для солдата» Руслан Теліпський, директор бібліотеки Алла Єфремова, майстрині, які надали свої роботи Ірина Смірнова, Галина Лук’янчук та ін. До проєкту долучилося багато митців, які запропонували продати свої роботи, щоб підтримати ЗСУ, а також студенти Волинського медичного інституту, що надали свої лікувальні мазі та фіточаї, а Настя Кішта з «Пряникової радості» – свої смаколики та влаштувала майстер-клас із розпису пряників.

Інформаційне агентство «Конкурент» одразу відгукнулося дописом «У центрі Луцька продають гендмейд, аби допомогти українським військовим»:

«Гроші за всі вироби організатори перерахують на потреби волинської 14-ї окремої механізованої бригади імені князя Романа Великого. Зараз серед актуальних потреб – дрон.

«Ця виставка називається так тому, що ми хочемо атакувати ворога мистецтвом, щоб вони осліпнули від тої краси, від того всього, що ми творимо, і повернули свою зброю назад. В першу чергу це ініціатива дружин воїнів Небесного Легіону. Вони самі створили свою ініціативу «Нить продовження життя», де вони збираються, вишивають, і їм від того стає трошечки тепліше.

Приємно було, що коли ми анонсували виставку, дуже багато митців долучилися. Є картини художниці Олени Мальви, картини випускників-художників Луцького інституту мистецтв, є роботи студентів технічного фахового коледжу ЛНТУ. Дуже зворушливо, що навіть дружини військових, які зараз захищають Україну на передовій, принесли свої вироби на продаж», – розповідає співорганізаторка Любов Фрадинська.

На виставці можна знайти дуже різні роботи. Це і картини, і вишиванки, пледи, домоткані полотна, декупаж, браслети, книги, і навіть вирощена у Жидичинському монастирі лаванда.

Купити всі ці речі можна поруч із бібліотекою. Далі роботи продаватимуть у приміщенні бібліотеки. Організатори виставки обіцяють також оприлюднити наявні вироби онлайн, щоб можна було купити їх дистанційно, і попросити про доставку».

https://konkurent.ua/publication/99478/u-tsentri-lutska-prodaut-gendmeyd-i-zbiraut-groshi-na-dron-dlya-viyskovih-foto/?fbclid=IwAR21irl8yX6mHgOQqWySOSRk-c5XkPpnnNOd-p9Muw20aNdVM8oSc9zJiX4 

Виручені кошти у сумі 17300 грн були передали на потреби 14 ОМБр для придбання дрона. Виставка-продаж – це безстрокова акція підтримки військових, яка працюватиме, поки митці будуть приносити свої вироби, а люди їх купуватимуть. Запрошуємо приходити у бібліотеку у будь-який зручний час (крім суботи), щоби оглянути усі виставкові роботи, та принести і свої цікаві вироби для благодійної справи.

Детальніше про всіх небайдужих учасників виставки розказала в інтерв'ю Любов Фрадинська:https://youtu.be/vwXlzdgSRE0.

Додаткова інформація