Дишко Олександр

 

 

 

 

 

 

Дишко Олександр. – Луцьк : Ініціал, 2006. – 33 с.

 

 

 

  

 

Його роботи можна знайти на величезних просторах колишнього Радянського союзу. Від Ханти-Мансійського національного округу в Тюменщині і Кемерово у Кузбасі на сході, до древнього Володимира-Волинського на заході...

Його внесок в художню, наповнену культурними і людськими значен­нями, смислами, символами, інтерпретацію історії Волині і України очевидний. Лише художньої реконструкції кількох зрізів історії Луцького замку і старого Лучеська вистачило б на ціле життя.

Невипадково українські, польські, російські, литовські письменники, історики, кінематографісти використовують Лишкові роботи, усвідомлюючи як їх мистецький рівень, так і величезний обсяг історико-наукової праці, що передував їм.

Його професіоналізм та творча багатогранність надихають інших. Живописець, станковий та книжний графік, художник монументально-деко­ративного мистецтва, майстер настінного розпису... і в кожному з видів творчості автор виявляв новаторські технології, притаманний лише йому стиль і своє бачення Людини та Світу.

Його людські якості, надзвичайна відданість покликанню і своєму народу роблять Олександра Дишка справжнім символом історичної, теперішньої та майбутньої Волині, символом внеску лучан в зміцнення своєї європейської ідентичності. 

Додаткова інформація