Помилка
  • JUser::_load: не можу завантажити користувача з ID: 61

Жовтень 2016


Інавгурація студентів в бібліотеці

     Бібліотека гостинно прийняла в своїх стінах студентів та викладачів Старопольської вищої школи з міста Кельце Республіки Польща. Читальна зала була переповнена студентами та професурою в мантіях. Ми також долучились та з радістю розділили чудовий настрій майбутніх здобувачів диплому міжнародного зразка. Детальніше на «Таблоїд Волині». 

 


Працівники відділу культури та мистецтв разом зі студентами Волинської Православної Богословської Академії в рамках проекту «Духовність і культура» провели музичну годину "Корифей української музики" (До 265-річчя від дня народження Дмитра Степановича Бортнянського (1751-1825), українського композитора, співака, диригента, засновника української національної духовної музики.

 


  

Понеділок 24 жовтня в нашій книгозбірні видався добрий, а не якийсь там «важкий». В читальній залі зібралась аудиторія на зустріч з українським філософом, письменником, публіцистом, доктором філософських наукзаслуженим діячем науки і техніки Українипрофесором, проректором з навчально-наукової роботи Національного університету «Острозька академія», нашим земляком Петром Кралюком. І не просто на зустріч, а на презентацію двох нових видань «Таємний агент Микола Гоголь» і «Данило Острозький». Заінтриговані всі залишись, без винятку: і студенти-філологи, і слухачі Центру туризму та екскурсій, й учні Тростянецької ЗОШ з вчителями-словесниками, і друзі-побратими-учні автора. Отож, будемо всі читати, розшифровуючи тексти, і буде нам щастя!!!

 


«Свято доблесті та честі»

В бібліотеці продовжуються урочисті імпрези, приурочені вшануванню воїнів-захисників. Цю славну традицію продовжили учні Луцького технічного коледжу національного технічного університету на уроці мужності «Свято доблесті та честі», який відбувся 19 жовтня у читальній залі.

 


Виставка робіт «Ангеле мій, охоронцю мій!»

13 жовтня в читальному залі бібліотеки було відкрито виставку робіт художниці Тетяни Ядчук-Богомазової «Ангеле мій, охоронцю мій!». 

Гості імпрези змогли насолодитись переглядом творів мисткині, що виконані в техніці батику. Мали чудову нагоду поспілкуватися, оскільки творчість художниці надзвичайно зацікавила керівників гуртків мистецтва, слухачів Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти.

 


Літературний вечір «Іван Багряний – митець і особистість»

До 110-річчя від дня народження письменника в читальній залі бібліотеки відбувся літературний вечір «Іван Багряний – митець і особистість». 

Студенти Луцького коледжу рекреаційних технологій та права познайомились з життєвим і творчим шляхом поета, прозаїка, публіциста, політичного діяча, щоб краще зрозуміти епоху і час, в якому йому прийшлось жити і творити. Людина, яка пройшла криваві жорна жахливих репресій, самісіньке пекло сталінських таборів, нелюдські знущання та нищення людини в людині. Переслідуваний і караний на Батьківщині, він не для всіх виявився бажаними і зручним в еміграції. 

 

 


 Літературно-музична година «За Україну, за її долю, за її волю, за народ»

11 жовтня 2016 року, в переддень Дня захисника України, відділом краєзнавства була проведена літературно-музична година «За Україну, за її долю, за її волю, за народ».

В усі часи українці боронили рідну землю. Інколи вони воювали у складі військових формувань інших держав або створювали свої військові формування, не маючи власної держави. І лише два роки, як всі оборонці України: від давньоруських воїнів до запорозького козацтва, від Січових Стрільців, воїнів Української Галицької Армії до гайдамацьких полків Павла Скоропадського, від воїнів Петлюри, захисників Холодного Яру, до вояків «Поліської січі» Тараса Бульби-Боровця, учасників УПА, від ветеранів ІІ Світової війни до учасників АТО на Сході України отримали свою шану, своє свято – День захисника України.

 


До Дня художника (який традиційно відзначається у другу неділю жовтня) студенти першого курсу, факультету "Образотворчого мистецтва" Інституту мистецтв СНУ ім. Лесі Українки відвідали майстерню художника Леоніда Володимировича Хведчука, живописця, майстра станкової і книжкової графіки, члена Національної спілки художників України( з 1974 року).

Йти за своїм покликанням митця, віддавати усе життя творенню прекрасного, будити правдою людські душі та заворожувати їх красою цього світу - то є велична земна місія відомого волинського художника. 

Студенти отримали не лише естетичне задоволення, а й професійні поради для творчості.

 


  

Додаткова інформація