Новини

 

 


У бібліотеці для юнацтва відновив роботу молодіжний проєкт «Помічник патрульного»

 

15 січня розпочалися заняття проєкту «Помічник патрульного», започаткованого в листопаді 2019 року бібліотекою та Луцькою школою №17. Мета – сприяти створенню безпечного середовища в школі №17 налагоджуючи тісну співпрацю та взаємну довіру між молоддю школи і правоохоронцями, шляхом розробки та реалізації навчальної програми факультативу “Помічник патрульного”, а також проведення спільних загальношкільних заходів.


 Виставка-презентація «Ляльковий Диво-Світ» у бібліотеці

 

14 cічня у бібліотеці відбулося відкриття виставки «Ляльковий Диво-Світ», організованої спільно з ГО «Волинський оберіг». Автор ідеї проєкту Юлія Богданова, за участі майстрів народної творчості Галини Демчук та Мирослави Горохоль.


  Зимові канікули школярів у бібліотеці

  

З 03 по 10 січня у бібліотеці цікаво провели свої канікули школярі обласного центру. Такий проєкт реалізується в бібліотеці вже не вперше і завоював популярність, як серед дітей, так і їх батьків. Цього разу крім постійних читачів долучились і нові. На канікули з бібліотекою завітали школярі різного віку, і кожен день був яскравим та насиченим різноманітними іграми та розвагами.

 


 

Додаткова інформація