Добра традиція – дарувати книги

Чи хтось буде заперечувати, що хороша бібліотека є книжковим відображенням Всесвіту?! Мабуть, ні. Поки живе бібліотека – живе народ, адже вона – скарбниця всіх багатств духу людського.

Вона здатна змінити життя, бути кращим другом і наставником. У гарній книзі можна знайти однодумців, з книгою можна гарно провести вечір, не почуватися одиноким.

Дарування – це рух душі, безкорисна щедрість та добра воля дарувальника. Факт надходження дарів у бібліотеку – показник престижу бібліотеки, її місця в суспільному житті, яскраве свідчення опікування її долею.

Ми завжди щиро і безмежно вдячні за подаровані  книги, бо впевнені – вони обов’язково знайдуть свого  читача і стануть важливою частинкою нашого цікавого і змістовного фонду.

2018 рік не став винятковим для наших дарувальників.

 

Ми щиро вдячні громадським організаціям та установам, авторам, користувачам за подаровані книги: Громадському просвітницькому фонду імені Івана Фещенка-Чопінського «Джерела»; аспірантці Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки – С. Міліщук; користувачам бібліотеки: М. Волченко, Ю. Саковському, С. Триндюк, Н. Ремінській.

Вдячні Волинському відділу Союзу українок за подаровані книги: Ігнатенко І. «Жіноче тіло у традиційній культурі українців»; Ігнатенко І. «Чоловіче тіло у традиційній культурі чоловіків».

Щиро вдячні авторам, користувачам бібліотеки: Рожку В. за подаровану книгу «Монастир Святої Троїці під Чарторийськом»; Василів-Базилюк Л. за книгу «П’ять колосків»; користувачам: Куліш Л.В. За подаровані книги: «Біблія в гравюрах Доре», «CuinnessWordrecords 2018»; Рожнюк М. за книги: Лис В. «Місяць, обмитий дощем»; «Моя улюблена читанка»; Гуменюк Н. «Етюд з метеликом»; Скотт В. «Айвенго»; Дрейпер Ш. «За межею».

Щиро вдячні Державній бібліотеці України для юнацтва за передані книги: «Україна, народжена революціями», «Реформа децентралізації і публічні бібліотеки», «Молодь в українському суспільстві», «Інтелектуальна свобода»; Волинському обласному ветеранському товариству політичних в’язнів і репресованих за книги: «Франко П. Святець і батько», «Зона» (часопис); Братству ветеранів ОУН і УПА Волинського краю за книгу П. Боярчука «Бій під стінами храму».

Вдячні автору О. Дем’янюку за книгу «Волинь в українській революції: доба Української Центральної Ради»; М. Гранду за книги: «Завжди поруч» та «Всегда рядом», В. Грибу за книги; «Спадок для польової русалки», «Син капітана», «І кози в золоті, і цап в сережках»; користувачам: Мах М.М., С. Адамчуку, І. Кумановській та ін.

 

Вдячні автору В. Рожку за книгу «Монастир Святого Миколая в селі Мильці»


 

Автору М. Кідруку за книги «Твердиня» та «Жорстоке небо».

  

 

Ми щиро вдячні громадським організаціям та установам, користувачам, добродійникам: Державній бібліотеці для юнацтва; клубу «Патріот Батьківщини»; Головному управлінню статистики у Волинській області;  О. Єфремовій, Н. Бекас, Б. Присяжнюк, студентці Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки та ін.

 

 

Щиро вдячні авторам: Оресті Осійчук за книгу «Айхо, або подорож до початку». Перша книга в серії романів, де кожна нитка-загадка веде до головної таємниці. Це історія хлопчика Айхо, який одного дня зрозуміє, що сильним людину робить не меч у руці, а добре серце. 

 

Марку Корді за книгу «Ліга Свободи. Шість днів у готелі «Нортон» (детективний, захоплюючий роман). 

 

 В. Скоростецькому за книгу «Вклоняємось доземно українському солдату».

В даній книзі розповідаються унікальні історії захисників України, які героїчно і мужньо боронять рідну землю, виборюючи незалежність України. В новому виданні описані героїчні подвиги трьох уродженців Волині. 

 

В. Грибу за  другий том книги «Син капітана».


Автору Л. Василів-Базилюк за книгу «У вирі тоталітарних режимів». Герої книги долають лихоліття, спричинені українцям тоталітарними режимами – московський більшовизмом, польським шовінізмом, німецьким фашизмом. Усім своїм життям  та вчинками вони дають приклад високої духовності, уміння протистояти найважчим випробуванням долі.

 

 Н. Корнійчук за книгу «Чорний колір мій..». Документально-публіцистична книга про живих свідків міжнаціонального протистояння з поляками (40-их років ХХ ст..) у селах Ківереччини, а також про тяжкі долі як волинян, так і холмщаків.

 

Н. Некраховій  за альманах «Зорі над Стиром». Це – ювілейна колективна збірка поезії, прози, критики у творах групи авторів – учасників літературно-мистецької студії «Зорі на Стиром».

 

 

Користувачам бібліотеки С. Адамчуку, В. Хацановському та ін.

Вдячні Присяжній Б., студентці Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки за подаровані книги: А.Цаплієнко «Книга змін», В. Шкляра «Маруся», С. Талан «Замкнене коло», «Ракурс», Р. Бретта «Бог ніколи не моргає». 


Бондаренко Є., засновнику експертної школи «Медіа-патріотів» за подаровану книгу «Основи міфодизайну».


Автору Гупало С., за подаровану книгу «Люди і трафарети».

 

Ми щиро вдячні громадським організаціям та установам, авторам, читачам, добродійникам: автору І.  Пащуку за книгу «Волиняни про «Волинь – 43»: українська пам'ять про польську експансію на Український Північний Захід у 1938-1944 рр». користувачам бібліотеки: І.В. Никитюк, Т. Забедюк, В. Герасимчуку та ін.

 

 

Вдячні автору В. Грибу за подаровані книги: «Син капітана» та «Спадок для польової русалки».  В кіноромані «Син капітана» мова іде про кохання двох людей різного соціального статусу. «Спадок для польової русалки» - пригодницький роман, який тримає читачів у напрузі від першої до останньої сторінки. 

Щиро вдячні авторам за подаровані бібліотеці книги: В. Рожку «Найшановніша православна святиня Ковельського Полісся», Б. Зеку «Луцьк у роки нацистської окупації (1941-1944 рр.), А. Бондарчуку «Україна. Голодомор 1946-1947 років: непокараний злочин, забуте добро», Н.Корнійчук «Бібліографічний покажчик 1994-2017 рр.). Вдячні громадським організаціям: Волинському інституту післядипломної педагогічної освіти, Волинській державній обласній науковій бібліотеці ім. Олени Пчілки, Фонду ім. Гейнріха Бьолля в Україні, видавництву «Надстир’я», Любомльському краєзнавчому музею; користувачам бібліотеки: Ю. Сюйві (учениці ЗОШ №26), Ю. Волошиній, А. Майстру, А. Янчук (студентці СНУ ім. Лесі Українки) та ін.

 

  


Ми щиро вдячні громадським організаціям та установам, авторам, читачам, добродійникам: Державній бібліотеці для юнацтва, користувачам бібліотеки: В.Гребенюк, Г.Толстихіній, А.Колеснік, О.Новосад, Л.Бондарук, Ю.Камінській, Ю.Євпак, Ю.Троць, І.Мартинюку, Турикам Анні та Богдану. 

 

 

  

Вдячні Генеральному Консульству Республіки Польща в м. Луцьку за подаровані книги польською мовою. Це: твори польських авторів, література зарубіжних авторів польською мовою, наукова література, мистецтвознавча та ін. 

Ми щиро вдячні громадським організаціям та установам, авторам, читачам, добродійникам: Державній бібліотеці для юнацтва, Волинській спілці християнських письменників України, видавництву Вежа-Друк, Художньому музею м. Луцька, приватному підприємцю В.О. Кривіцькому, викладачу Луцького державного технічного університету С. В. Фурсіній, доктору політичних наук, професору кафедри політології Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки В.Я. Малиновському, користувачам бібліотеки: І.В. Никитюк,Н.І. Торбіновій, О. Ярошу, Ю. Камінській.

 

Вдячні автору О. Дем’янюку, проректору з науково-педагогічної роботи по моніторингу якості освіти ВІППО, доктора історичних наук, професора,   за подаровані книги: «Волинський пантеон: Схід -2016» та книги: А. Бондарук «Обірване коріння», Проторієрей М. Тучемський «По глухих закутках Волинського Полісся», Ю. Сичук «Вовки».

Бундак О., викладачу Луцького інституту розвитку людини Університету «Україна» за  подаровані книги: «Актуальні проблеми сучасної освіти», С. Савич «Судочинство у європейському суді з прав людини», В. Чижик «Спортивна морфологія», «Правовий захист осіб з функціональними обмеженнями».

Р. Теліпському, співзасновнику волонтерського проекту «Меценати для солдата» за книги: «Уряди України. На шляху відновлення та утвердження державності», волонтерський фотопроект «Якби не війна».

С.А. Кудрявцеву, директору громадського обєднання «Допоможемо собі» за книги, отримані в дар: Брати Капранови: «Майдан. Таємні файли», «Треті бандерівські читання».

Малиновському В.Я., викладачу Східноєвропейського університету ім. Лесі Українки, професору за подаровані книги: «Актуальні питання формування та розвитку громадських компетентностей в Україні», «Громадянські компетентності у професійній освіті державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування».

 

 


Користувачу бібліотеки Голуб М. за подаровані книги: «Самовидець. Veni, vidi, scripsi: історія наживо» та «Самовидець.Veni, vidi, scripsi: світ у масштабі українського репортажу». Нариси бойових дій. Найкращі тексти літературної премії на тему війни та революції. Читається водночас і дуже важко (через зміст) і дуже легко (через невимушаність та влучність/болісність стилю простого журналістичного оповідання). Історїї на сторінках захоплюють і не відпускають, навіть після прочитання... Книгаи змушують задуматись про те, чому зараз йде ця війна, як вона розпочалась, хто і як її воює. Хто по той бік барикад/траншей, хто по наш бік.

 


І.Бойчуку, автору збірки «Харакетрник». Майстер націонал-революційної поезії Ігор Бойчук  описує революційні події, російсько-українську війну, пошуки нових форм національного поступу – те, що дало поетові натхнення для написання ударних рядків. 

Ми щиро вдячні громадським організаціям та установам, авторам, читачам, добродійникам: Патрульній поліції м. Луцька, Управлінню культури Волинської облдержадміністрації, Українському біблійному товариству, користувачам бібліотеки: Тимощук В.І., Сенюк А.С., Матвійчук В.І. та ін.

Додаткова інформація