Помилка
  • JUser::_load: не можу завантажити користувача з ID: 61

Літературно-музична година «За Україну, за її долю, за її волю, за народ»

11 жовтня 2016 року, в переддень Дня захисника України, відділом краєзнавства була проведена літературно-музична година «За Україну, за її долю, за її волю, за народ».

В усі часи українці боронили рідну землю. Інколи вони воювали у складі військових формувань інших держав або створювали свої військові формування, не маючи власної держави. І лише два роки, як всі оборонці України: від давньоруських воїнів до запорозького козацтва, від Січових Стрільців, воїнів Української Галицької Армії до гайдамацьких полків Павла Скоропадського, від воїнів Петлюри, захисників Холодного Яру, до вояків «Поліської січі» Тараса Бульби-Боровця, учасників УПА, від ветеранів ІІ Світової війни до учасників АТО на Сході України отримали свою шану, своє свято – День захисника України.

Студенти Волинського технікуму Національного університету харчових технологій переглянули відеокліп на пісню у виконанні Антіна Мухарського (сценічний псевдонім Орест Лютий) «Слава Україні», почули повстанські пісні, Декалог українського націоналіста, вірші, присвячені героям УПА і АТО. Звучала поезія Євгенії Лещук,Василя Гея, Йосипа Струцюка, Ніни Горик, СімиКордунової, Олени Стасюк, Христини Зузак. Студенти Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки інсценізували уривок з оповідання волинської письменниці і громадської діячки Тетяни Байди-Барбелюк «Найрідніша і найдорожча». 

Запрошені на свято воїни АТО Валерій Макарук та Петро Тимошевський розповіли про нелегкі воєнні будні, про те, що це свято – День захисника України, потрібне і необхідне, бо об’єднує український народ у цей нелегкий час. 

 

Більше фото на Facebook

 

Додаткова інформація