Літо із юнацькою бібліотекою почалося!

Працівники відділу культури та мистецтв Любов Фрадинська та Світлана Янчук розпочали "Літо з бібліотекою". 29 травня для учнів-користувачів із школи-інтернату провели віртуальну вікторину, руханку, загадки про книги, переглядали мультфільми. Дітям сподобалося, що у книгозбірні можна не лише працювати з книгами, а й цікаво проводити час!

30 травня – справжнісінький аншлаг у книгозбірні!

Бібліотечна Творча майстерня "На - вчись!" приймала гостей разом із керівником, майстринею, головним бібліотекарем Оксаною Кобою.

Учні отримали гарний настрій, а їхні цікаві поробки: патріотичні фенечки із стрічок та мультиплікаційна Нюша стали окрасою в домівках читачів бібліотеки із п'ятого та сьомого гуртів пришкільного оздоровчого табору Луцького НВК №9.

В цей же день бібліотекарі бажали безпечних літніх канікул спільно із патрульними поліцейськими та провели для школярів НВК №9 урок-треніг безпеки "Твій друг - дорожній рух".

Особливо цікавою для дітей із пришкільного оздоровчого табору Луцької спеціалізованої школи №1 стала інтерактивна вистава «Шкільні історії» Творчої театральної студії Наталії Журавльової.

Пришкільні оздоровчі табори у розпалі і бібліотека чекає щодня на нових відвідувачів.

Додаткова інформація