«Навіщо тобі толерантність?»

15 листопада 2017 рокув читальній залі нашої книгозбірні відбулася бесіда-діалог «Навіщо тобі толерантність?» з учнями 9–А класу ЗОШ №17, яка проходила в рамках школи правових знань «Уроки права – уроки життя».

Бесіда була приємною, пізнавальною, продуктивною, позитивною і, головне, це була саме бесіда-діалог, а не монотонний нудний монолог. Мабуть, тема зустрічі допомогла створити саме ту атмосферу, яка спонукає до відвертості, щирості, обміну думками. Про що велася розмова? Згадали про те, як виник термін толерантність, що він означає різними мовами, про що йдеться у статтях Декларації Принципів Толерантності та які види її існують. Спробували разом відповісти на питання: якою має бути толерантна людина, та  чи важливо бути толерантним і як розвинути в собі емпатію?

Під час зустрічі учні мали змогу переглянути цікавий відеоматеріал за темою, провести тести, рольові ігри та сторити портрет толерантної особистості. Бібліотечна виставка-діалог «Толерантність у сучасному світі» доповнила розповідь цікавими матеріалами.

 

Більше фото: тут

Додаткова інформація