Помилка
  • JUser::_load: не можу завантажити користувача з ID: 61

Зустріч в «бібліокафе»

«Літературні шедеври на великому екрані», – тема чергової зустрічі, яка відбулася 19 вересня  у імпровізованому «бібліокафе» книгозбірні. Спільно зі студентами факультету філології та журналістики Східноєвропейського національного університету ім. Лесі Українки розмовляти про її величність – Книгу. Зібрались ті, хто шанує книгу та любить кіно.

І все ж таки – книги і їхня екранізація: читати або дивитися?

Присутні висловлювали думки, які варті уваги. Були прихильники обох точок зору. Дехто вважає, що важливо прочитати книгу ще до перегляду фільму, оскільки після нього складно не асоціювати акторів і їхню гру з головними героями роману.Проте, для великої кількості молодих людей, фільм стає стимулом для прочитання книги, що лежить в основі сюжету,і це спонукає прийти в бібліотеку за твором чи придбати його. Всі присутні погодились і дійшли висновку, що цікава книга – це  завжди прекрасна основа для хорошої екранізації.

Вікторини, тести, перегляд трейлерів, приємна музика створили  атмосферу для спілкування, обміну думками, роздумів про улюблених авторів. 

Маємо надію, що після сьогоднішньої зустрічі побільшає тих, хто розділить думку Ш. Монтеск’є: «Любити читання – це обмінювати години нудьги, неминучі в житті, на години великої насолоди».

 

Більше фото на блозі

Додаткова інформація