Помилка
  • JUser::_load: не можу завантажити користувача з ID: 61

Акція «З днем народження, Україно»

Україна святкує подвійне свято – День Державного Прапора та День Незалежності. Наша Вітчизна, – свята земля, рясно полита кров’ю українських патріотів, які віддали життя за краще майбутнє для наступних поколінь.

В День Державного Прапора користувачі бібліотеки в читальному залі здійснили відеоподорож «З Україною в серці». Наш прапор – це найдорожчий символ, символ свободи і волі, віри та сили українського народу.

24 серпня, саме в  День Незалежності, біля приміщення книгозбірні проходила бібліотечна акція «З днем народження, Україно». Бібліотечні працівники святкували цей день урочисто та з креативом.  Моя рідна, пахуча, духм'яна, квітуча, родючаз Днем Народження!!!

Фотозона – особливе та цікаве місце, де захотів сфотографуватись кожен лучанин та гість міста. Сотні бажаючих виявили інтерес до неї.  Особливе захоплення викликала виставка автентичних вишитих робіт з домашньої колекції працівників бібліотеки «Вишиваний код нації». На ній були представлені старовинні вишиванки та раритетні предмети побуту наших предків. Їх працівники вийняли з домашніх шухляд, бабусиних скринь. Це самобутні рушники, серветки, фартухи, сорочки та навіть прялка. Доповнювали їх гарбуз, цибуля, соняхи, те, чим плодюча та щедра наша волинська земля.

На книжкових виставці та полиці: «Миті історії української незалежності»,  «Нехай береже тебе Бог, Україно, ще на тисячі зоряних літ» перехожі та читачі знайомились з літературою про тернистий шлях нашої держави до волі і незалежності. Охоче взяти участь у міні-опитуванні «Моя улюблена книга».

Активну участь проявили гості міста, особливо діти, в створенні колективної роботи з виготовлення пазлів та складання карти України. Приємно те, що маленькі лучани взяли участь в написанні листівок «Голуби миру» для воїнів АТО.

Флешмоб  «Я люблю Україну» закликав представників різних поколінь любити та шанувати нашу неньку Україну. Дошка єднання «Україна + ЄС: на відстані руки» засвідчила те, що країна незборимо рухається в європейському напрямку. Перехожі записували на паперових долонях свої мрії та бажання.

Бібліотека долучилася до міжконфесійного свята Біблії, яке об’єднало людей навколо ідеї добра та Святого Письма, провівши вікторину «Книга книг – Біблія».

25 серпня, у День святкування річниці стародавнього міста Луцька, працівники книгозбірні на локації ДРАЦС 33-го кварталу провели майстер-клас «Прапор Луцька», вікторини та ігри «Наша люба Україна», «Що за диво – ці казки!». 

Хоча сьогодні наша держава переживає нелегкі часи, а питання про незалежність держави, її цілісність та свободу постає особливо гостро в ракурсі останніх подій, і це повинно загартувати нас і зробити ще сильнішими. Кожен свідомий громадянин долучається маленькими та міцними цеглинками до будівництва сильної Держави, якою зможуть пишатися наші діти. Україна вистоїть!!! З днем народження, державо!

 

Більше фото на Facebook

Додаткова інформація