Сила нації – в її єдності

Традиційно книгозбірня відзначає день Соборності України та день памяті героїв Крут разом із вихованцями Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою. Ці дати – частинка нашої великої історії, нашого самоствердження, нашої героїчної слави.

Історичний відеоурок «Сила нації – в її єдності» та мультимедійний урок-спогад «Крути – трагедія і гордість України» відбулися у читальній залі книгозбірні 22 та 25 січня.

Присутні поринули у події тих далеких днів за допомогою мультимедійної розповіді, яка включала кадри документальної хроніки, світлини, документи, коментарі, музичний супровід. І зробили висновок, що сьогодні, як ніколи, актуальною є потреба ще раз оглянути той тернистий шлях утвердження нашої державності, з твердим переконанням того, що знання свого минулого не може не підказувати шляхів до майбутнього. 

На книжково-ілюстративних виставках: «Соборна Україна – від ідеї до життя» та «України обпалений світ»  ліцеїсти ознайомилися з літературою, яка розповідає про ті буремні часи, і викликає роздуми в нинішнього покоління, спонукає до співпереживання та осмислення того буремного часу.

Запрошуємо усіх бажаючих на перегляд мультимедійного уроку-спогаду «Крути – трагедія і гордість України», який відбудеться 29.01.17 о 15:00.

Додаткова інформація