Квест екологічної тематики «Світ в твоїх руках» відбувся у бібліотеці

 

02 лютого студенти 2 курсу відділення інформатики та комп’ютерної техніки Волинського коледжу Національного університету харчових технологій взяли участь в екологічному бібліоквесті «Світ в твоїх руках». Приміщення бібліотеки було розділено на локації, різні станції у відділах книгозбірні, кожна з них мала свою назву і була позначена на плані, який отримали капітани. У кожної команди був свій маршрутний лист, адже учасники не повинні одночасно бути на одній станції.

Це була захоплююча мандрівка на перевірку начитаності, ерудованості, витривалості та вміння грати у команді. Всі учасники квесту поділились на 3 команди по 5 чоловік. За кольоровою емблемою, яка визначала команду, обрали назви: «Друзі природи», «Небайдужі», «Greenpeace», кожна команда обирала капітана. Щоб стати переможцем, потрібно було першими пройти всі 7 станцій та правильно виконати завдання. Гру розпочали зі станції «Старт», далі рухалися до станцій: «Незвичні назви», «Походження культурних рослин», «Хто це? Що це?», «Екзотичні фрукти», «Рослини з легенд» «Фініш». Бібліотекарі як активну підказку у проведенні квесту використовували літературу зі своїх фондів, адже саме книги, і допомагали давати правильні відповіді на непрості завдання.

Активним, ерудованим та знаючим з команди «Друзі природи» вдалось швидко подолати і набрати найбільшу кількість балів і отримати заслужене перше місце. Друге місце отримала команда «Небайдужі», і з невеликим відривом у кількості набраних балів команда «Greenpeace» отримала третє місце. Переможці отримали головний приз.

Учасники переконані, що головне – активна участь, вміння грати у команді, дивовижна здатність долати труднощі та гарні знання! Квест – цікава форма отримати нові знання, проявити себе, і кмітливість у досягненні результату.

Фотозвіт бібліоквесту на блозі «Територія читання: книги, журнали, спілкування» за посиланням: http://voub-chytannya.blogspot.com/

Додаткова інформація