Листопад 2016

      30 листопада в читальній залі бібліотеки було направду свято. Бо вихід у світ книг перекладів Олени Криштальської у видавництві «Надстир’я» – радісне і пізнавальне. У 2015 та 2016 роках читачі мали змогу насолодитись прозою польського письменника (в українському перекладі Олени Криштальської) Збігнева Влодзімєжа Фрончека «Три женихи для Єви. Люблінські історії» та збірник сонетів, перекладених з сімох мов тою ж Оленою Василівною.

       

 


 


Мультимедійний вечір памяті «Голгофа голодної смерті»

 

24 листопада 2016 року у читальній залі бібліотеки вихованці Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою низько голови схилити у скорботі перед пам’яттю людей різного віку, яких на родючих землях між буянням хлібів, між квітучими садами змушували вмирати від голоду.

 


Моя нова поліція: правила дорожнього руху

24 листопада в нашу бібліотеку на чергову зустріч спільно з Патрульною поліцією Луцька в рамках проекту «Моя нова поліція» завітали учні Луцької гімназії №21 ім. Михайла Кравчука.

Школярів цікавило, як правильно переходити дорогу? Чи можна дітям викликати поліцію? Відповіді на ці та інші питання учні отримали в невимушеній ігровій атмосфері на занятті, яке для них провів шкільний поліцейський Володимир Галишин. 

Діти із захопленням розглядали призи - тематичні книжечки та світловідбивні наклейки від патрульної поліції, а поліцейському подарували посмішки та свої малюнки.

Більше фото на Facebook

 


Історична година «Козацький ватажок – Северин Наливайко»

22 листопада 2016 року в читальному залі бібліотеки працівниками відділу краєзнавства була проведена історична година «Козацький ватажок – Северин Наливайко».

Студенти волинських навчальних закладів: технікуму Національного університету харчових технологій, Східноєвропейського національного університету, Луцьких інституту розвитку людини Університету «Україна» та центру професійно-технічної освіти ознайомитися з постаттю цього лицаря українського духу. 

 


 


Тематичний вечір «Небайдужі серця»

21 листопада в читальному залі бібліотеки відбулася тематична імпреза «Небайдужі серця», присвячена доброзичливим людям, волонтерам, для яких проявляти добро, милосердя іншому –  їхнє життя, інакше вони не мислять собі існування на цій землі. Учасниками заходу стали учні Луцького центру професійно-технічної освіти та Лаврівської ЗОШ Луцького району. Зовсім невипадково була вибрана і дата, бо саме в цей день Україна відзначає День Гідності та Свободи. Нині волонтерський рух на українських теренах набрав нових потужних обертів у зв’язку з подіями, пов’язаними з Євромайданом та ситуацією на Сході нашої держави, в зоні АТО. В сучасних реаліях доброчинність на громадських засадах стала благородною справою, особливо  допомога бійцям АТО та їх родинам.

 


Проект «Моя нова поліція» продовжується

 

20 листопада 2016 року вихованці Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою, учасники проекту «Моя нова поліція», дізнались все про різновиди юридичної відповідальності підлітків за правопорушення та злочини.

 

 


День толерантності

     У нашій бібліотеці пункт європейської інформації організував для користувачів День толерантності.

        «Ідеї толерантності набувають все більшого визнання в сучасному світі. Сьогодні дуже актуально – виховання толерантної свідомості молоді. Людина починається з батьків, другий етап її розвитку продовжується в школі та бібліотеці.

         

 


У стінах бібліотеки працівники відділу культури та мистецтв для слухачів Волинського інстистуту післядипломної педагогічної освіти провели засідання мистецької вітальні на тему: «Наш сучасник Пікассо» (до 135-річчя від дня народження іспанського та французького художника). Захід розпочався латино-американськими мелодіями у виконанні учня музичної школи № 1 ім. Ф. Шопена Юрія Панасюка.

Додаткова інформація