Січень 2016

    Волинська обласна бібліотека для юнацтва стала переможцем конкурсу проекту УБА «Все про Європу: читай, слухай, дізнавайся в пунктах європейської інформації в бібліотеках» за підтримки Європейського Союзу (програма «Еразмус +»).

        У конкурсі взяло участь 163 бібліотеки з усіх областей України. Конкурсне журі відібрало 83 бібліотеки, у яких в 2016 році буде створено Пункт європейської інформації (Пункт ЄІ). Координатори з обраних бібліотек пройдуть дводенне навчання, відповідно до графіка, складеного Головним тренінговим центром для бібліотекарів УБА.

        


      29 січня – День пам’яті Героїв Крут. Тому й цілком природно, що напередодні 28 січня в читальному залі книгозбірнівідбувся коментований мультимедійний показ «Крути: і сум, і біль, і вічна слава» із циклу «Українській нації призначено вижити». Ми, разом з нашими добрими та щирими друзями – учнями Волинського обласного ліцею з посиленої військової та фізичної підготовки, зібралися для того, аби вшанувати подвиг кожного з тих, хто майже сто років тому віддав своє молоде життя заради досить примарної, хиткої, але такої солодко-п’янкої свободи та жаданої незалежності. 

              


                 Роки минають…Музика безсмертна

                 Залишиться із нами назавжди,

                 І все, що у житті є найсвітліше,

                 В симфоніях можливо віднайти. 

    Під таким девізом пройшов захід присвячений 260-річчю від Дня народження геніального композитора В.А. Моцарта, який підготували та провели працівники відділу культури та мистецтв для вчителів музичного мистецтва ВІППО.


З нагоди відзнаки 97-річниці проголошення Акту Злуки УНР та ЗУНР у читальній залі книгозбірні традиційно відбулася зустріч з вихованцями Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою.

Соборність, єднання, нероздільність, сьогодні ці поняття набувають особливого змісту для кожного українця. Це неодмінна умова для розвитку і процвітання будь-якої нації!

Мультимедійний історико-літературний урок «І обнялися береги одного, вічного народу» допоміг поринути у події тих далеких днів, коли була здійснена спроба створити державність та досягти соборності українських земель, спонукав  провести паралелі з сучасністю, викликав активне обговорення.Мультимедійна розповідь включала кадри документальної хроніки, світлини, документи, коментарі та музичний супровід.  

Присутні на заході познайомились з матеріалами бібліотечної виставки  «Усвідомлення Злуки». 


Щасливий читацький квиток

15 січня в обласній бібліотеці для юнацтва відбулось урочисте вручення Щасливих читацьких квитків.

Бібліотеки Волині активні у Всесвітній павутині. Адже Інтернет, як інформаційне середовище, надає сучасній бібліотеці можливість не тільки отримувати необхідну інформацію, але і популяризувати себе. Допомагають вирішувати це завдання і веб-сайти бібліотек, і офіційні сторінки в соцмережах, які формують позитивний імідж, привертають увагу до інтелектуальної продукції, проектів або послуг, забезпечують залучення нових, зацікавлених користувачів. Новорічні вітання, екскурсія бібліотекою, сувеніри, фотосесія, чаювання чекали на нових щасливих читачів обласної бібліотеки для юнацтва. 


Моя нова поліція

11 січня 2016 року у Волинській обласній бібліотеці для юнацтва в рамках всесвітнього проекту «Human library» відбувся перший просвітницький захід, який був присвячений службі нових поліцейських Волині. «Живими книгами» для читачів бібліотеки стали патрульні поліцейські міста Луцька: Олександр Лісінський та Дмитро Слабенко. 

«Нашою метою було познайомити молодь із новими поліцейськими. Адже великий інтерес громади до нової поліції. Існує багато кіношних стереотипів про них. Сьогодні ми разом руйнували міфи та розповідали про особливості професії та служби патрульних. Маємо надію, що після зустрічі нові поліцейські стануть ближчими до громади, молодь отримала відповіді на питання, які їх цікавили, а сучасна бібліотека ще раз нагадала про свій новий статус - майданчика для спілкування та діалогу», - підкреслила директор бібліотеки Алла Єфремова.

Ця зустріч, яка проходила у формі діалогу, викликала великий інтерес у молоді та журналістів. Читачі легко йшли на спілкування, яке розкрило багато цікавих аспектів служби. 

  


 

Додаткова інформація