Екологічна година «Жити у чистому довкіллі – вибір молодих»

 

30 листопада 2020 року у читальній залі бібліотеки проведена екологічна година «Жити у чистому довкіллі – вибір молодих».

Користувачі ознайомилися з основними екологічними проблемами області. На основі кадрів з різних телевізійних передач, порівняльних діаграм присутні порівнювали Волинь з іншими регіонами України за цілим рядом показників, що характеризують екологічну ситуацію. Серед них, найважливіші проблеми – забруднення повітря, обміління річок і озер, незаконна вирубка лісів та хижацьке добування бурштину в нашому регіоні, зокрема, Маневицькому районі.

Присутня на заході – членкиня ініціативної групи «За чисте повітря» Наталя Гуркіна розповіла про діяльність групи,  виготовлення компосту із перепрілого листя, зокрема в Боратинській ОТГ, та як вдалось залучити до цієї ініціативи школярів та педагогів загальноосвітніх шкіл прилеглих сіл. Окреслила ті проблеми, над якими нині працюють і постійно лобіюють їх вирішення перед органами місцевого самоврядування.  

Було окреслено ті найсуттєвіші перешкоди з реалізації існуючого екологічного законодавства, думки експертів на низький рівень фінансування природоохоронних програм, проведення наукових досліджень, а також незадовільний рівень розробки ресурсозберігаючих технологій.

Проблеми екології, збереження природних ресурсів, – один з пріоритетів просвітницької діяльності нашої книгозбірні. Детальніше тут:

#Екологія

 

Додаткова інформація