Стартував онлайн-проєкт «Методичний полудень: ZOOM-четвер з Волинською обласною бібліотекою для юнацтва»

 

08 жовтня розпочато онлайн-консультації для бібліотекарів області в рамках проєкту «Методичний полудень: ZOOM-четвер з Волинською обласною бібліотекою для юнацтва». Необхідність реалізації проєкту викликали ті реалії, які постали під час роботи бібліотек в умовах карантину, особливо з молоддю. Серед них – складнощі для багатьох бібліотек у намаганнях стати частиною «цифрового життя», пошуку, що саме можна дати спільноті в умовах фізичного дистанціювання. На цих завданнях та можливостях зосередила увагу учасників ZOOM-спілкування заступниця директора Катерина Прийма. Щочетверга провідні спеціалісти бібліотеки для юнацтва виходитимуть на зв’язок з бібліотечною громадськістю, щоб запропонувати дієві апробовані методи активізації читання та створення позитивного іміджу установи в громаді. 

Цього четверга завідувачка науково-методичного відділу Зоя Корчинська говорила про обласний конкурс досліджень сакральних пам’яток «Духовні витоки Волині». Вона акцентувала увагу на активізацію зусиль в даному напрямку, адже останній термін подання робіт – 15 жовтня 2020 року. Учасники ZOOM-спілкування активно долучились до розмови, запитували щодо оформлення матеріалів досліджень пам’яток місцевого значення, вікових вимог до учасників та процедури викладу відео в Ютубі. 

Перша онлайн-консультація відбулася успішно. В ній взяли участь представники 13 установ області. Чекаємо наступного ZOOM-спілкування та будемо раді всім, хто долучиться до нового методичного проєкту.

Додаткова інформація